دانلودها راهنما، برنامه ها و سایر فایل ها

قسمت آرشیو دانلود برای همه آموزش ها، برنامه و سایر فایل هایی که شما برای سایت خود و راه اندازی آن نیاز دارید، ‌وجود دارد.

بخش ها

فایل های مورد نیاز (0)
برنامه ها و فایل های مورد نیاز مشتریان
ماژول های پنل پیامکی (22)
دانلود رایگان افزونه های پنل SMS هاسترنت

محبوب ترین دانلود ها

آموزش استفاده از پنل نمایندگی سامانه پیامکی
آموزش کامل استفاده از پنل نمایندگی سامانه پیامکی هاسترنت
اندازه فایل ها: 1.99 MB
افزونه پیامک وردپرس – خبرنامه پیامکی وردپرس
کافیست افزونه را دانلود و نصب کرده و براحتی از آن استفاده کنید. برای استفاده از این افزونه نیاز دارید که یک پنل اس ام اس با قابلیت وبسرویس API داشته باشید. این افزونه برای وب سرویس سامانه پیام کوتاه هاسترنت تنظیم شده که کاملا با افزونه همخوانی دارد.
اندازه فایل ها: 1.18 MB
افزونه ارسال پیامک WHMCS
whmcs سیستم مدیریت میباشد که تقریبا همه سایتهای ارائه خدمات میزبانی با این سیستم کار میکنند و ارائه سرویس میزبانی و ارسال تیکت و تمدید را انجام میدهد. افزونه پیامک whmcs که آماده کرده ایم میتواند تمام اطلاع رسانی ها را بصورت خودکار به مدیر و کاربر اس ام اس کند.
اندازه فایل ها: 42.7 kB
افزونه درگاه پرداخت ملت وردپرس
فزونه درگاه پرداخت ملت وردپرس با قابلیت ارسال پیامک و ایمیل به مدیر سایت و مشتری تنها افزونه کامل و پیشرفته درگاه ملت است که بصورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. این افزونه به شما این امکان را خواهد داد تا با خیال راحت از امکانات درگاه پرداخت اینترنتی به پرداخت ملت استفاده کرده و کاربران شما بتوانند تراکنش های خود را از طریق این درگاه انجام بدهند.
اندازه فایل ها: 589 kB
افزونه پیامک حرفه ای گرویتی فرم
قابلیت های افزونه پیامک گرویتی فرم: ارسال پیامک به مدیر (بی نهایت مدیر) ارسال پیامک به کاربر تایید شماره موبایل کاربر قبل از ثبت فرم پشتیبانی از شورتکدهای فیلدهای گرویتی فرم اضافه کردن فیلد خبرنامه افزونه WP-SMS به فیلدهای گرویتی فرم پشتیبانی از منطق های شرطی جهت ارسال پیامک های مختلف وابسته به شروط مختلف و سایر امکانات دیگری که در همین پست در بخش آموزش کار با افزونه قابل مشاهده خواهد بود.
اندازه فایل ها: 222 kB